אודות ESEV

חברת עשב הוקמה על מנת לתת מענה ראוי למטופלי הקנאביס הרפואי בישראל על ידי כך שתספק עבור חבריה איכות ברמה גבוהה ויציבות לאורך כל השנה של תפרחות קנאביס.

חזון

מדוע הקמנו את קהילת ESEV

כיום מטופלי קנאביס סובלים מרגולציה קשה בדרך לרשיון וגם אחרי שסוף סוף מצליחים להשיג את הרשיון יש קושי בלאתר את הזן הרצוי מה גם שאיכות הסחורה המתקבלת הינה ירודה בלשון המעטה. ובדיוק כאן אנחנו נכנסים.

אם אתה מטופל ברשיון אנחנו מזמינים אותך לקחת חלק בשינוי ולהצטרף לקהילה אחראית שדורשת איכות ויודעת לא להתפשר, הרשם אלינו ותוכל להנות כבר באספקה הקרובה מתפרחות קנאביס באיכות גבוהה ביותר המותאמת לצרכים שלך.

מטרות

יצירת מציאות טיפולית חדשה

עשב שמה לה למטרה לחבר בין קהילת מטופלי הקנאביס ובכך לחבר את האינטרסים הפשוטים בין כל המטופלים– תרופה ברמה גבוהה ויציבות לאורך זמן ללא פחדים וחששות ושאילת שאלות כמו ' האם אצליח לשים ידי על הזן שאני רוצה' 'האם אני אצליח להגיע בזמן לבית מרקחת' ועוד שאלות שרק מרחיקות אותנו מהעיקר שהוא לקבל טיפול ללא הסחות דעת.
בבסיס הרעיון עומדת ההבנה כי חיבור האינטרס של צרכני הקנאביס הרפואי מצד אחד, ומהצד השני יצירת עיסקאות וחיבורים מהותיים עם שחקנים מובילים בתעשייה תבטיח לנו תפרחות קנאביס רפואי ברמה הגבוהה ביותר שקיימת בשוק עבור חברי קהילת עשב.
זוהי קריאת השקמה! זה הזמן לקחת את האחריות לידיים שלנו ולייצר שינוי אנחנו מזמינים אתכם לקחת חלק ביצירת המציאות הטיפולית.

פרקטיקה

לפעול כאן ועכשיו

חברת עשב התקשרה עם מספר שחקנים מובילים בארץ ובחו"ל המייצרים תפרחות קנאביס ברמה הגבוהה ביותר על מנת לייצר שיתוף פעולה עמוק ובכך להבטיח לחברי הקהילה טיפול ראוי במחיר הגון.

אנחנו פועלים עם חברות קנאביס גדולות ומייצרים מודלים שונים לעבודה איתם. בכך אנחנו מבטיחים שהסחורה הטובה ביותר תגיע אלינו ונזכה לקבל את הטיפול הראוי. אנו מוודאים שאכן כל הבדיקות נעשו וכל הרשיונות הרלוונטים קיימים ומעודכנים. רק אחרי בדיקות מקצועיות שלנו משווקות התפרחות לחברי הקהילה.